Якщо у Вас існує заборгованість перед ТОВ «Credit Control», Вам слід її погасити, сплативши суму боргу на банківський рахунок Товариства:

IBAN UA723348510000000026006202550

АТ «ПУМБ»

ТОВ «ФК КРЕДИТ КОНТРОЛЬ»

З метою отримання додаткової інформації або узгодження будь-яких питань щодо врегулювання заборгованості пропонуємо зв’язатися з Товариством будь-яким зручним для Вас способом, у тому числі:

— зателефонувати за номером +38-068-158-72-04

— електронним листом на електронну скриньку creditcontrol.fc@gmail.com

— листом на адресу Товариствам. Київ, вул. Івана Франка, 40-Б

Для успішного зарахування сплаченої суми, при проведенні платежу Вам необхідно обов’язково коректно зазначити:

  1. 1. прізвище, ім’я та по-батькові боржника;
  2. 2. індивідуальний податковий номер (ідентифікаційний код) боржника, а також
  3. 3. номер договору, на який слід віднести сплачену суму коштів.

Радимо обов’язково зберегти підтвердження проведеної Вами оплати (квитанцію, чек, тощо), а також повідомити Товариство про проведену оплату телефоном, або надіслати копію квитанції/чеку про оплату на електронну скриньку.

Якщо ж у Вас виникли тимчасові фінансові (або інші) труднощі що впливають на можливість невідкладного погашення боргу, ТОВ «Credit Control» готове узгодити з Вами гнучкі умови (у т.ч. можливу розстрочку, відстрочку, тощо), які зможуть полегшити фінансове навантаження  і сприятимуть врегулюванню боргу.

Прямий, чесний і конструктивний діалог є нашим пріоритетом у правовідносинах зі споживачами (у тому числі боржниками). Наші кваліфіковані спеціалісти допоможуть Вам обрати оптимальний варіант і план дій, направлених на повне врегулювання усіх зобов’язань на взаємовигідних умовах.

У спілкуванні ми дотримуємося вимог чинного законодавства та кодексу етичної поведінки, чого очікуємо також і від Вас. Ми готові вести з Вами конструктивний діалог, у тому числі йти на зустріч, якщо з Вашої сторони вбачаються щирі наміри врегулювати заборгованість.