Інформація про компанію:
FC CREDIT CONTROL  – є одним із провідних експертів ринку по стягненню простроченої заборгованості в Україні. Колекторська компанія CREDIT CONTROL створено у 2023 році при участі 100% українського капіталу.


Компанія володіє широкими можливостями по роботі з портфелями проблемної заборгованості, аутсорсингу  повернення заборгованості, спеціалізованих консалтингових послуг для банків та інших фінансових організацій.


Перебуваючи на ринку, FC CREDIT CONTROL володіє унікальним досвідом у сфері повернення простроченої заборгованості і займає лідируючі позиції на українському ринку колекторських послуг.


Ми створили високотехнологічний контакт-центр, а також побудували масштабну мережу, яка покриває всі регіони України, це все дозволяє демонструвати стабільно високу ефективність.


В нашій команді  –  працюють найкращі професіонали галузі з повернення проблемної заборгованості, а також провідні фахівці IT, завдяки чому ми досягаємо високих результатів стягнення і дотримання якості наших послуг, з врахуванням та не порушуючи існуючого законодавства України. Ми регулярно інвестуємо у розвиток і навчання наших працівників, щоб бути одними з найкращих у цій галузі.
Наша команда IT завжди слідкує, а також розробляє технологічні нововведення, впроваджуючи сучасні технології для підвищення нашої результативності.


Компанія  FC CREDIT CONTROL цінує свою репутацію і працює виключно у відповідності із міжнародними стандартами ведення бізнесу, встановленими провідними західними фінансовими інститутами, а також відповідно до чинного законодавства України. В своїй діяльності компанія дотримується принципу відкритого і чесного ведення бізнесу, в індивідуальному підході до кожного Клієнта.