ТОВ «ФК КРЕДИТ КОНТРОЛЬ» – національна компанія, що спеціалізується на керуванні проблемними боргами, починаючи з 2023 року. Її основні функції включають придбання боргових портфелів, виконання збору заборгованості через аутсорсинг та консультування щодо управління ризиками.

ТОВ «ФК КРЕДИТ КОНТРОЛЬ» надає своїм клієнтам найбільш ефективні рішення в галузі стягнення проблемних боргів. Компанія дбає про свою репутацію та дотримується міжнародних стандартів у сфері бізнесу. Вона відзначається відкритим та чесним підходом до ведення справ і надає індивідуальний підхід до кожного клієнта.

ТОВ «ФК КРЕДИТ КОНТРОЛЬ» створює команду, яка є єдиною в меті й націлена на досягнення загального результату.

У компанії є великі можливості у придбанні портфелів боргів та делегуванні процесу повернення заборгованості.

Наша команда працює з прозорістю та чесністю, відповідно до міжнародних бізнес-стандартів. Ми надаємо нашим клієнтам найефективніші варіанти рішень.

Ми є підприємством, власність якого належить національним інвесторам на 100%. Це дає нам можливість сприяти економічному зростанню.

Наші фахівці використовують лише законні підходи, процес відшкодування боргів здійснюється відповідно до правових актів України.

Наша репутація має для нас велике значення, і тому ми завжди присвячуємо увагу розвитку нашого фахового персоналу.

Ми знаходимо спільну мову з боржниками та активно співпрацюємо з ними, оскільки наші комунікації ґрунтуються на законних принципах.

Багато компаній, які стали нашими клієнтами та партнерами, виявили довіру до нас. Серед них є банки, фінансові установи та інші підприємства.