Повернення боргів

Досудове стягнення

ТОВ «ФК КРЕДИТ КОНТРОЛЬ» – це використання передових технологій, вдосконаленої аналітики та довгого практичного досвіду з повернення боргів до вирішення питань досягнення судового рішення. Завдяки нашій професійній команді та багаторічному досвіду в цій галузі, ТОВ «ФК КРЕДИТ КОНТРОЛЬ» успішно функціонує на українському колекторському ринку.
Ми розробили високотехнологічний контакт-центр для ефективного ведення операцій. Наші кваліфіковані фахівці володіють навичками, необхідними на кожному етапі процесу відшкодування.
Ми постійно інвестуємо в розвиток та навчання наших співробітників, щоб зберігати лідерство на ринку.
Ми стежимо за технологічними нововведеннями і впроваджуємо сучасні інформаційні технології та рішення для підвищення ефективності нашої діяльності

Судове стягнення

Ми пропонуємо послуги щодо примусового стягнення через суд на всій території України.
Ми готові співпрацювати з вами на будь-якому етапі цього процесу, починаючи з підготовки позовної заяви і закінчуючи супроводженням виконавчого провадження.
Наша компанія використовує ефективні процедури, які дозволяють нам забезпечити якісний захист інтересів наших клієнтів вчасно.

ФГВФО

Ми плануємо встановити партнерські відносини з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) активно співпрацювати осіб з метою надання кваліфікованої юридичної допомоги, яка значно зменшить розмір заборгованості, а також покращить фінансові показники ФГВФО