Справи за дорученням

_______________

Передача по дорученню” відбувається, коли кредитна установа (банк або мікрофінансова організація) залучає колекторську компанію для виконання послуги зі стягнення заборгованості по кредитах або позикah з порушеним графіком оплати.

Згідно з договором доручення та статтями 1000-1010 Цивільного кодексу України, колекторська компанія виконує фактичну роботу зі стягнення Вашої заборгованості і обробку Ваших персональних даних як розпорядник, відповідно до умов договору доручення та чинного законодавства України.

Банк або мікрофінансова організація залишається Вашим кредитором або позикодавцем, і всі платежі повинні здійснюватися на їх реквізити.

З метою захисту законних прав кредитора або позикодавця, колекторська компанія здійснює телефонні дзвінки, надсилає листи, текстові та голосові повідомлення, здійснює виїзди за місцем прописки, проживання або роботи та ініціює судові процеси відповідно до статті 19 Цивільного кодексу та статті 3 Цивільно-процесуального кодексу України. Оскільки Ви не виконуєте свої зобов’язання за кредитом або позикою, банк або мікрофінансова організація (а також колекторська компанія від їх імені) мають право вимагати дострокового повернення всієї суми кредиту або позики згідно з умовами Вашого кредитного договору або договору позики та частини 2 статті.